Podlaski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Marcin Choma Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 4 0.00 0.00 0.00
2. Paweł Olszewski SPK Białystok 2 0.00 0.00 0.00
3. Bartosz Gałecki Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 3 0.00 0.00 0.00
4. Brajan Płuciennik MOSiR Bielsk Podlaski 2 0.00 0.00 0.00
5. Krzysztof Andraka SPK Białystok 2 0.00 0.00 0.00
6. Paweł Borzym Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 3 0.00 0.00 0.00
7. Bruno Jakub Moraljan Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 2 0.00 0.00 0.00
8. Piotr Kostro Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 2 0.00 0.00 0.00
9. Wojciech Wasiluk MOSiR Bielsk Podlaski 2 0.00 0.00 0.00
10. Kamil Nazar SPK Białystok 2 0.00 0.00 0.00
11. Paweł Łapiński Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 3 0.00 0.00 0.00
12. Stanisław Nieroda Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 4 0.00 0.00 0.00
13. Aleksander Jakubowski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 4 0.00 0.00 0.00
14. Dawid Płoński Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2, Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1, Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 2 0.00 0.00 0.00
15. Sebastian Dąbrowski MOSiR Bielsk Podlaski 2 0.00 0.00 0.00
16. Daniel Zaremba Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 3 0.00 0.00 0.00
17. Szymon Busłowski SPK Białystok 2 0.00 0.00 0.00
18. Jakub Maliszewski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 4 0.00 0.00 0.00
19. Piotr Kuźniarz Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 3 0.00 0.00 0.00
20. Rafał Szajowski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 2 0.00 0.00 0.00
21. Maciej Sawczenko Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 5 0.00 0.00 0.00
22. Patryk Sosnowski Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 2 0.00 0.00 0.00
23. Mateusz Sienkiewicz Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 4 0.00 0.00 0.00
24. Marcel Jakubiec Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 4 0.00 0.00 0.00
25. Kamil Monach Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2, Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1, Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 4 0.00 0.00 0.00
26. Piotr Kozłowski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 3 0.00 0.00 0.00
27. Jakub Klim SPK Białystok 2 0.00 0.00 0.00
28. Filip Pawłowski MOSiR Bielsk Podlaski 2 0.00 0.00 0.00
29. Szymon Gromadski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 3 0.00 0.00 0.00
30. Kacper Szuszkiewicz SPK Białystok 2 0.00 0.00 0.00
31. Szymon Skłodowski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 4 0.00 0.00 0.00
32. Jacek Krętowski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 4 0.00 0.00 0.00
33. Michał Roszkowski Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 2 0.00 0.00 0.00
34. Szymon Kuźniarz Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 2 0.00 0.00 0.00
35. Szymon Starzak Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 4 0.00 0.00 0.00
36. Kacper Pietraszkiewicz Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 5 0.00 0.00 0.00
37. Piotr Raciborski Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 3 0.00 0.00 0.00
38. Krzysztof Zadykowicz Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2, Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 4 0.00 0.00 0.00
39. Stanisław Kobierski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 3 0.00 0.00 0.00
40. Ryszard Konopko SPK Białystok 1 0.00 0.00 0.00
41. Mateusz Sawicki SPK Białystok 1 0.00 0.00 0.00
42. Bartosz Bańkowski MOSiR Bielsk Podlaski 2 0.00 0.00 0.00
43. Kazimierz Skobudziński Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 4 0.00 0.00 0.00
44. Kamil Kisiel SPK Białystok 2 0.00 0.00 0.00
45. Krzysztof Kostro Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 3 0.00 0.00 0.00
46. Dawid Jakubiec Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 4 0.00 0.00 0.00
47. Piotr Niewiński Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 3 0.00 0.00 0.00
48. Karol Olszewski MOSiR Bielsk Podlaski 2 0.00 0.00 0.00
49. Maksymilian Rydzewski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 3 0.00 0.00 0.00
50. Julian Perkowski Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 4 0.00 0.00 0.00
51. Błażej Łapiński Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 3 0.00 0.00 0.00
52. Bartosz Morozewicz Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 4 0.00 0.00 0.00
53. Łukasz Kirpsza Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 2 0.00 0.00 0.00
54. Piotr Karpiuk Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 2 0.00 0.00 0.00
55. Krystian Iwaniuk SPK Białystok 1 0.00 0.00 0.00
56. Kuba Turowski MOSiR Bielsk Podlaski 1 0.00 0.00 0.00
57. Szymon Trykozko Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 2 0.00 0.00 0.00
58. Sebastian Walczak SPK Białystok 2 0.00 0.00 0.00
59. Adam Gruszewski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 3 0.00 0.00 0.00
60. Łukasz Anusewicz SPK Białystok 1 0.00 0.00 0.00
61. Paweł Płoński Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 2 0.00 0.00 0.00
62. Kacper Korneluk MOSiR Bielsk Podlaski 2 0.00 0.00 0.00
63. Karol Liżewski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 4 0.00 0.00 0.00
64. Natan Miszczuk Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 4 0.00 0.00 0.00
65. Bartłomiej Gołaszewski Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 3 0.00 0.00 0.00
66. Daniel Chmielewski Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 5 0.00 0.00 0.00
67. Szymon Topolański Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 4 0.00 0.00 0.00
68. Aleksander Maszke MOSiR Bielsk Podlaski 1 0.00 0.00 0.00
69. Adam Laszczowski SPK Białystok 2 0.00 0.00 0.00
70. Maciej Joka Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 4 0.00 0.00 0.00
71. Maciej Krysiewicz Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 2 0.00 0.00 0.00
72. Hubert Trojan Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2, Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1, Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 4 0.00 0.00 0.00
73. Gabriel Ignaciuk Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 3 0.00 0.00 0.00
74. Ernest Winnicki SPK Białystok 1 0.00 0.00 0.00
75. Krzysztof Łapiński Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 2 0.00 0.00 0.00
76. Patryk Łoszakiewicz MOSiR Bielsk Podlaski 2 0.00 0.00 0.00
77. Hubert Gawrysiak Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 3 4 0.00 0.00 0.00
78. Wojciech Bielicki Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 4 0.00 0.00 0.00
79. Michał Starzak Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 4 0.00 0.00 0.00
80. Bartosz Nadolny Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Łapy 3 0.00 0.00 0.00
81. Artur Żarski MOSiR Bielsk Podlaski 2 0.00 0.00 0.00
82. Mateusz Gnyś SPK Białystok 1 0.00 0.00 0.00
83. Wiktor Stańczuk Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 5 0.00 0.00 0.00
84. Maciej Śliwka Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 2 0.00 0.00 0.00