Podlaski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Nr meczu Drużyny Wynik

1

10.10.2020 13:30 K02 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok 89:17
11.10.2020 10:00 K01 SPK 1 BIAŁYSTOK - SPK 2 BIAŁYSTOK 115:23
14.10.2020 16:00 K04 MOSiR Bielsk Podlaski - Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 66:34
15.10.2020 17:00 K03 UKS Dziewiątka Łomża - Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka 124:36

2

K07 SPK 2 BIAŁYSTOK - UKS Dziewiątka Łomża --:--
17.10.2020 14:45 K08 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 56:60
20.10.2020 17:00 K06 Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok 18:117
28.10.2020 17:00 K05 Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 - SPK 1 BIAŁYSTOK --:--

3

K10 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok - Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 --:--
K11 MOSiR Bielsk Podlaski - SPK 2 BIAŁYSTOK --:--
28.10.2020 18:00 K12 UKS Dziewiątka Łomża - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok --:--
29.10.2020 17:30 K09 SPK 1 BIAŁYSTOK - Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka --:--

4

04.11.2020 17:00 K16 Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 - UKS Dziewiątka Łomża --:--
07.11.2020 13:00 K14 SPK 2 BIAŁYSTOK - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok --:--
07.11.2020 13:30 K13 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok - SPK 1 BIAŁYSTOK --:--
10.11.2020 16:00 K15 Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka - MOSiR Bielsk Podlaski --:--

5

K20 Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok --:--
14.11.2020 13:00 K17 SPK 1 BIAŁYSTOK - MOSiR Bielsk Podlaski --:--
17.11.2020 16:00 K19 Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka - SPK 2 BIAŁYSTOK --:--
05.12.2020 14:45 K18 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok - UKS Dziewiątka Łomża --:--

6

21.11.2020 11:00 K22 MOSiR Bielsk Podlaski - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok --:--
21.11.2020 13:00 K23 SPK 2 BIAŁYSTOK - Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 --:--
21.11.2020 13:30 K24 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok - Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka --:--
22.11.2020 11:00 K21 UKS Dziewiątka Łomża - SPK 1 BIAŁYSTOK --:--

7

28.11.2020 11:00 K26 UKS Dziewiątka Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski --:--
28.11.2020 13:00 K25 SPK 1 BIAŁYSTOK - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok --:--
28.11.2020 13:30 K28 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok - SPK 2 BIAŁYSTOK --:--
28.11.2020 14:30 K27 Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 - Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka --:--

8

05.12.2020 13:00 K29 SPK 2 BIAŁYSTOK - SPK 1 BIAŁYSTOK --:--
05.12.2020 13:30 K30 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok --:--
05.12.2020 14:30 K32 Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 - MOSiR Bielsk Podlaski --:--
08.12.2020 16:00 K31 Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka - UKS Dziewiątka Łomża --:--

9

12.12.2020 11:00 K36 MOSiR Bielsk Podlaski - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok --:--
12.12.2020 13:00 K33 SPK 1 BIAŁYSTOK - Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 --:--
12.12.2020 13:30 K34 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok - Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka --:--
13.12.2020 11:00 K35 UKS Dziewiątka Łomża - SPK 2 BIAŁYSTOK --:--

10

16.01.2021 13:00 K39 SPK 2 BIAŁYSTOK - MOSiR Bielsk Podlaski --:--
16.01.2021 13:30 K40 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok - UKS Dziewiątka Łomża --:--
19.01.2021 16:00 K37 Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka - SPK 1 BIAŁYSTOK --:--
20.01.2021 17:00 K38 Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok --:--

11

23.01.2021 11:00 K43 MOSiR Bielsk Podlaski - Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka --:--
23.01.2021 13:00 K41 SPK 1 BIAŁYSTOK - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok --:--
23.01.2021 13:30 K42 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok - SPK 2 BIAŁYSTOK --:--
24.01.2021 11:00 K44 UKS Dziewiątka Łomża - Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 --:--

12

13.02.2021 11:00 K45 MOSiR Bielsk Podlaski - SPK 1 BIAŁYSTOK --:--
13.02.2021 13:00 K47 SPK 2 BIAŁYSTOK - Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka --:--
13.02.2021 13:30 K48 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok - Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 --:--
14.02.2021 11:00 K46 UKS Dziewiątka Łomża - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok --:--

13

20.02.2021 13:00 K49 SPK 1 BIAŁYSTOK - UKS Dziewiątka Łomża --:--
20.02.2021 13:30 K50 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski --:--
20.02.2021 14:00 K51 Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 - SPK 2 BIAŁYSTOK --:--
23.02.2021 16:00 K52 Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok --:--

14

27.02.2021 11:00 K54 MOSiR Bielsk Podlaski - UKS Dziewiątka Łomża --:--
27.02.2021 13:00 K56 SPK 2 BIAŁYSTOK - Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 2 Białystok --:--
27.02.2021 13:30 K53 Akademia Koszykówki "Młode Żubry" 1 Białystok - SPK 1 BIAŁYSTOK --:--
02.03.2021 16:00 K55 Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka - Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 --:--